informacje o nas

Moduły SPA

Nasze popularne Moduły SPA to eleganckie, komfortowe budowle – sauny i jacuzzi, idealne do ogrodów domowych i dla hoteli. Stawiamy na skuteczność, jakość i nowoczesny design.

Jest to jeden z najnowszych produktów w naszej ofercie modułowych budynków, ale zainteresował już wiele osób ze względu na przemyślaną konstrukcję, możliwość zmiany lokalizacji nawet po długim czasie, kompaktowy kształt nie zajmujący wiele miejsca (posiadamy różne warianty i wielkości modułów SPA w zależności od indywidualnych potrzeb). Pomieszczenia sauny suchej zbudowane są z odpowiedniej jakości drewna specjalnie dedykowanego do tego zastosowań.

Moduły SPA budowane w naszej fabryce w okolicy Poznania to w pełni funkcjonalne konstrukcje wyposażone w przyłącza wody, prądu i ścieków, które jednocześnie nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę.

Niezależnie czy marzysz o odpoczynku na swojej działce nad polskim morzem, chciałbym zaznać chwili spokoju w przydomowym ogrodzie albo planujesz podnieść atrakcyjność swojego pensjonatu, hotelu czy pola kempingowego moduł SPA to znakomite, ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie na lata.

Poznaj fabrykę domica

Domica to fabryka modułów SPA, które są jedną z najnowszych pozycji w ofercie. Moduły tego rodzaju oparte są na sprawdzonych konstrukcjach budynków modułowych takich jak domy i pawilony handlowe. Własny know-how i wypracowane metody pozwalają sprawnie i profesjonalnie zrealizować najbardziej wymagające projekty. Jeśli chciałbyś zobaczyć naszą fabrykę w Plewiskach koło Poznania umów się na wizytę z naszym fachowcem, który pokaże linię montażową, omówi etapy powstawania konstrukcji i możliwe warianty, jak też doradzi wybór rozwiązań trwałych i dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Zobacz naszą fabrykę na żywo